Wkłady kominkowe

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU Z KOMINKAMI http://www.kominkitanio.pl/

Szeroki zakres mocy

Zróżnicowana oferta wkładów kominkowych. W zależności od powierzchni, przeznaczenia oraz typu stosowanego systemu grzewczego polecamy urządzenia dostosowane do potrzeb. Odpowiedni dobór kominka pozwala uzyskać idealny balans między ciepłem a ekonomią.

 

Stal i żeliwo

W ofercie posiadamy szeroką gamę wkładów kominkowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Materiał wykonania to istotna cecha wkładów, wpływająca na funkcjonalność oraz wygląd urządzenia. Wkład żeliwny Masywna konstrukcja oraz materiał wykonania wpływa na zdolności akumulacyjne. Klasyczny wygląd idealnie komponuje się z kamiennymi zabudowami. Wkład stalowy Zaawansowane rozwiązania technologiczne w nowoczesnej formie z maksymalną wizja ognia.

Kominki z płaszczem wodnym Ciepło domowego ogniska i efektywne ogrzewanie!

Kominek z płaszczem wodnym współpracuje z tradycyjną grzejnikową instalacją centralnego ogrzewania, zachowując walory ekonomiczne, estetyczne i ekologiczne zwykłego kominka. Kominek to nie tylko wymarzony kompan na chłodne jesienno-zimowe wieczory ale również wydajne źródło ogrzewania.Przemyślane palenie we wkładach z płaszczem wodnym może znacząco obniżyć koszty ogrzewania, ponieważ drewno jest wciąż najtańszym z paliw na naszym rynku. Zabudowany wkład z zespołem wodnym nie różni się wyglądem od typowego wkładu powietrznego, poszerzając jego zalety o możliwość podłączenia kominka do systemu c.o. Instalując kominek z płaszczem wodnym nie musimy wykonywać odrębnej instalacji, ponieważ możemy wykorzystać już istniejącą instalację centralnego ogrzewania.

Ekologiczne kominki gazowe

Kominki gazowe łączą w sobie najlepsze cechy kominków wzbogacając je o możliwości niedostępne w klasycznych urządzeniach. To eleganckie i nowoczesne rozwiązania dla osób którym zależy na komforcie użytkowania. Prosta i wysublimowana forma pasuje do każdego rodzaju wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Kominek nie wymaga czyszczenia, w czasie pracy nie powstaje popiół ani pyły. Zapomnij o sezonowaniu i dokładaniu drewna. Niezakłócona wizja ognia dzięki bezramowej konstrukcji i uproszczonej budowie. Z myślą o środowisku naturalnym wprowadziliśmy do sprzedaży kominki zasilane gazem. Wykorzystanie paliw gazowych znacznie przyczynia się do zmniejszenia emisji CO. Podczas spalania gazu ziemnego nie powstają szkodliwe dla środowiska związki siarki, sadza i popiół.

Automatyczny kominek na pellet i jego zalety

Kominek na pellet to gwarancja stabilnej temperatury w całym domu – przez cały sezon grzewczy! Kominki z naszej oferty są wyposażone w automatyczny systemem rozpalania i dozowania paliwa, a także automatyczny system czyszczenia z popiołu. Są prawie bezobsługowe – otwierasz drzwi kominka raz w miesiącu. Zamknięta komora spalania to bezpieczeństwo dla całej rodziny, a nowoczesny design sprawia, że kominek na pellet staje się podstawowym elementem dekoracyjnym w mieszkaniu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.